Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mariza Ikonomi - Dua Te Harroj  (Feat. Bojken Lako)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Featuring

Bojken Lako

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dua Te Harroj" kënduar nga Mariza Ikonomi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Gazmend Kelmendi - Dua Te Harroj

ftyren tende qe me len pa gjum netet me kujtojn dhe merzija sa shum vjen e shtohet dhe sa her qe i kujtoj puthjet e tua sa sa te dhemshme netet tani jan per mua tani dua ti haroj tani dua ti malkoj edhe mekatet qe i bera me ty dhe
tani dua ti haroj tani dua ti malkoj te gjitha qastet qe ti fala qe jetova per ty dhe tani dua ti haroj tani dua ti malkoj dhe mekatet qe i bera me ty

................................................

vetem hena tani me shoqro loti prap pikoj ne mes syjesh me nuk kerkoj dhe sa her qe i kujtoj puthjet e tua sa te vetme tani netet tani jane per mua dhe tani dua ti haroj tani dua ti malkoj te gjitha qastet qe ti fala qe jetova per ty tani dua ti haroj tani dua ti malkoj edhe mekatet qe i bera me ty e tani dua ti malkoj te gjitha qastet qe ti fala qe jetova per ty tani dua ti haroj tani dua ti malkoj dhe mekatet qe i bera me ty e tani dua ti haroj e tani dua ti malkoj gjitha qastet qe ti fala qe jetova me ty tani dua te haroj tani dua te malkoj dhe mekatet qe i bera me ty.....

Afrim Muciqi - Dua Te Harroj

dua te t`harroj
po shpirti nuk doo
me vdekjen pajtohem
po me ndarjen jo

para teje smundem
ta bej zemren gut
tgjithve u them jo
po ty smundem kurr

prap te dua prap te dua
nuk e di a t`them me fal
por se di midis nesh
a ka mbetur vend per fjal(x2)

t`gjith ata qe njoha
fatin e kan gjetur
duke t`pritur ty
vetem un kam mbetur

kur plaga dhemb n`zemer
syt lotet si mbajn
me ke then se dhimbjen
zbashku do ta ndajm

para teje smundem
ta bej zemren gut
tgjithve u them jo
po ty smundem kurr(x2)
Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet