Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mariza Ikonomi - Le Rêve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Rêve".
3. Video është e këngës "Le Rêve", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mariza Ikonomi - Le Rêve  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12

Komente

Asnjë Koment

12/12/2012

2012-12-12T09:38:22+00:00Un rêve réveillé
Un cauchemar rêvé
Un jeu sadique
Du "moi" torturé.

Le moi et le ça
Se mêlent parfois
Dans mes nuits cassés
Par l'image de Toi

Oh my love, you psychopathic criminal...
Oh my love, my lovely tender crazy love....

Qu'est ce que tu fais ici
Dans mon lit, la nuit
Deranger mes sens
à peine endormie

Come with the sunshine
Leave my dreams alone
Que je puisse rêver
De l'amour en paix

Oh my love, you psychopathic criminal...
Oh my love, my lovely tender crazy love....

Love...
My love,my love,my love,my love...
My love...

Music - Mariza Ikonomi.
Lyrics - Eni Zhegu
Production - Gent Ballta.
Post-production - Elton Çapani


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë