Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Destinacion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  23

Qe kur ti ike
Asgje jo nuk me ngroh
Jo nuk trishtohem jo me
Pse ndjenja me kaq mbaroi

Me ty gjeta forcen
Per nje destinacion
Ti ike larg
Me le ne iluzion

Sikur loja te ish ndryshe
Imagjinoj imagjinoj
Tashme e kam humbur
E pranoj e pranoj
Edhe pse nuk ndjehem vetem
Je ai qe une enderroj
Por ndoshta nje dite kjo loje
Ne nje destinacion do na coj

S’te them dot bye bye s’te them dot baby
Veshtir te t’them
Dhe pse gjithshka qe lam
ish vec nje mendim neper ere
Mariza Ikonomi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/11/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Elton Çaça
Teksti: Mariza Ikonomi & Elton Çaça
Orkestrimi: Elton Çaça


Mariza Ikonomi - Destinacion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Destinacion".
3. Video është e këngës "Destinacion", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0