Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Unë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Unë marr frymë, por akull kam në shpirt
Unë kaloj, mbi humnera pabesish
Dhe ka gjithmonë një qetësi para stuhisë
Por këtë herë veten se braktis

Do qëndroj, do besoj, nuk bie më në gjunjë
Ngrihem vet, sonte idhujt janë në gjumë
Në errësirë, shikoj edhe më qartë
Qiellin prek, ëndërrat marrin flakë

Jetës dua ti marr më shumë
Jetës dua ti fal më shumë
Jetës dua ti marr më shumë
Jetës dua ti fal më shumë

Ref.
Se nuk kam frikë të rrëzohem
Nuk kam frikë të guxoj
Prap do provoj, prap do provoj
S'do ndaloj...

Un vrapoj, në çdo hap gjej premtime që zhgënjejn
Un shikoj silueta që s'njohin ndjenjë
Por prap qëndroj mes urrejtjes dhe zilisë
E asnjëherë unë veten se braktis

Jetës dua ti marr më shumë
Jetës dua ti fal më shumë
Jetës dua ti marr më shumë
Jetës dua ti fal më shumë

Ref.
Nuk kam frikë të rrëzohem
Nuk kam frikë të guxoj
Prap do provoj, prap do provoj
S'do ndaloj...


Mariza Ikonomi - Unë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë".
3. Video është e këngës "Unë", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0