Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Marjeta Billo & Bojken Lako - Ndiq Instiktin Tend  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Rruge"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Bojken Lako

14/12/2007

2007-12-14T11:40:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndiq Instiktin Tend" kënduar nga Marjeta Billo & Bojken Lako.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Marjeta Billo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet