Live Video

Marjeta Billo - Ti Mungon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2013

2013-12-30T07:48:51

Muzika & Orkestrimi:

Lambert Jorganxhi

Teksti:

Florian Zyka

Pjesëmarrëse në

Festivali i 52-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Mungon" kënduar nga Marjeta Billo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Marjeta Billo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Marjeta Billo: