Marjol Rrapaj
Marjol Rrapaj
Marjol Rrapaj
  • Vendlindja:
  • Fier
  • Jeton në
  • Fier
  • Ditëlindja:
  • 5 Maj
  • Horoskopi:
  • ♉ Demi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Marjol Rrapaj është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 27 Dhjetor 2011, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Jam Betur Rende". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Marjol Rrapaj, teksa për arranzhimin u kujdes Blerim Malaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Shqipja Master.

Më datë 2 Prill 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Dallandyshe (Ku Ke Lindur)".

Më datë 2 Prill 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "S'ke Sherim Or Djale".

Më datë 21 Tetor 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Me Ty Dua Te Vdes".

Më datë 22 Shkurt 2014, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nuse Hidhe Vallen".

Më datë 30 Korrik 2014, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Ne Dasem Dua Saze". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Marjol Rrapaj, teksa për arranzhimin u kujdes Rino Boci.

Më datë 23 Shtator 2015, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Shqiperi Te Kam Nene".

Më datë 23 Shtator 2015, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Per Ty Kam Mall".

Më datë 23 Shtator 2015, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Dashuroj Ciganen".

Më datë 23 Shtator 2015, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nuse Apo Mbretereshe".

Më datë 26 Mars 2016, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nuse Do Te Marr".

Më datë 26 Mars 2016, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Ku Linde Eshte Me Ngrohte".

Më datë 1 Prill 2016, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nena Ime Shqiperi".

Më datë 27 Maj 2017, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Lindem Nene Edhe Njehere". Muzika e këngës u punua nga vetë Marjol Rrapaj, teksti u shkrua nga vetë Marjol Rrapaj.

Më datë 28 Korrik 2017, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Shije Lazarati". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Marjol Rrapaj, teksa për arranzhimin u kujdes Vani Rushiti.

Më datë 28 Korrik 2017, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Jam Ndezur Si Vullkani".

Më datë 14 Dhjetor 2018, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Martohu Sa Jam Gjalle". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Marjol Rrapaj, teksa për arranzhimin u kujdes Vani Rushiti.

Më datë 19 Korrik 2019, Ani Myzeqarja & Marjol Rrapaj publikojnë videoklipin "Fiksimi Im Je Ti".

Më datë 6 Mars 2020, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nene Me Fal". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti & Marjol Rrapaj, teksti u shkrua nga Marjol Rrapaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti.

Më datë 27 Gusht 2020, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Djali I Myzeqese", në bashkëpunim me Adi Gllavën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Marjol Rrapaj, teksa për arranzhimin u kujdes Vani Rushiti.

Më datë 26 Nëntor 2022, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nuk Jemi Kriminele". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Marjol Rrapaj, teksa për arranzhimin u kujdes Mario Bregu.

Më datë 6 Shkurt 2023, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Djemte Qe Linden Ne Luar". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Marjol Rrapaj.

Më datë 7 Shtator 2023, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Sheh Arif Hoti".

Më datë 11 Shkurt 2024, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Djali I Pleqërisë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Marjol Rrapaj, teksa për arranzhimin u kujdes Rino Boci.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 2