Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjol Rrapaj - Me Ty Dua Te Vdes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  19

I dashuruar me ty un jam,
Sot prej teje ndodhem shum larg,
Vetmija shpirtin sot po ma vret,
Dhimbjet nga malli sme len te qet,
Te degjoj zerin ne celular kur me flet ti,
Duke qar I dashur eja te pre me mall,
Se mu tha syri per te te par,
Loti yt te isha doja nga syt e tu te rridhja,
Kur ti qan, ne buzen tende te qendroja,
Dhe te puthja te sheroja ty cdo plag,
Ditet e jetes qe me kan ngel perqafuar,
Me Ty dua te jem,nuk do largohem,
Jo asnjeher perqafuar me ty dua te vdes
I mblodha forcat te perballoj kete vetmi qe
Me pushton e pa mundur gjithcka e kot,
Pa ty e dashur nuk jetoj dot, do ta shuaj kete vetmi
Ta fshi dhe lotet qe ke ne sy, un po nisem qysh tani,
Pritem e dashur se un po viiiiii,
Loti yt te isha doja nga syt e tu te rridhja,
Kur ti qan, ne buzen tende te qendroja,
Dhe te puthja te sheroja ty cdo plag,
Ditet e jetes qe me kan ngel perqafuar,
Me Ty dua te jem, Nuk do largohem,
Jo asnjeher perqafuar me ty dua te vdes,
Ditet e jetes qe me kan ngel perqafuar,
Me Ty dua te jem, Nuk do largohem,
Jo asnjeher perqafuar me ty dua te vdes,
Ditet e jetes qe me kan ngel perqafuar,
Me Ty dua te jem, Nuk do largohem,
Jo asnjeher perqafuar me ty dua te vdes.


Ky tekst u dërgua nga SoniaMarjol Rrapaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/10/2013


Marjol Rrapaj - Me Ty Dua Te Vdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty Dua Te Vdes".
3. Video është e këngës "Me Ty Dua Te Vdes", por nuk këndohet nga Marjol Rrapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:


Komente 0