Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjol Rrapaj - S'ke Sherim Or Djale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Me një vajzë jam i dashuruar
ajo s'më do hijet më kanë filluar
U detyrova shkova në spital
Doktorët thanë s'ke shërim or djalë

Ref. Joo këtë gjë s'e dija ,që
sëmundje të jetë dashuria
Dhimbja po merr shpirtin tim
Si nuk paska ilaç për dashurinë

Dikush foli me një zë të ngrohtë
ish doktori me i mirë në botë
Zemra e djalit duhet operuar
ndryshe vajzën s'ka për t'a harruar

Ref. Joo këtë gjë s'e dija ,që
semundje të jetë dashuria
Dhimbja po merr shpirtin tim
Si nuk paska ilaç për dashurine

Dhe doktori më i mirë në botë
Këtë sëmundje nuk e shëroi dotë
Gjithë jetën me dhimbje jetoj
Sepse vajzën s'mundem t'a harroj

Ref. Joo këtë gjë s'e dija ,që
semundje të jetë dashuria
Dhimbja po merr shpirtin tim
Si nuk paska ilaç për dashurine


Ky tekst u dërgua nga  Amadeo

Marjol Rrapaj - S'ke Sherim Or Djale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ke Sherim Or Djale".
3. Video është e këngës "S'ke Sherim Or Djale", por nuk këndohet nga Marjol Rrapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:


Komente 0