Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjol Rrapaj - Nuse Do Te Marr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kur shkoje per uje ne krua
Ecja ne gjurmet e tua
Floke verdha gjer ne thua
Dale pritme edhe mua(4×)

Ref
Ste ze dot moj lozonjare
Ndali capet me ngadale
Nuse do te marr perfare
Ndali capet mos bej naze

Prit e prit neper korije
Faqe kuqe syjeshile
Do te ze por eshte e kot
Eja vet se ste ze dot(2×)

Ref
Ste ze dot moj lozonjare
Ndali capet me ngadale
Nuse do te marr perfare
Ndali capet mos bej naze

Me lodhe moj gjetsh belane
Duke bredhur posht e larte
Dale te te them dy fjale
Vdeksha ne te le pa marre(2×)

Ref
Ste ze dot moj lozonjare
Ndali capet me ngadale
Nuse do t marr perfare
Ndali capet mos bej naze(2×)


Marjol Rrapaj - Nuse Do Te Marr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Do Te Marr".
3. Video është e këngës "Nuse Do Te Marr", por nuk këndohet nga Marjol Rrapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:


Komente 0