Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjol Rrapaj - Nuse Apo Mbretereshe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/09/2015

2015-09-23T08:30:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuse Apo Mbretereshe" kënduar nga Marjol Rrapaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Marjol Rrapaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet