Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marjol Rrapaj - Nene Me Fal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nene Me Fal".
3. Video është e këngës "Nene Me Fal", por nuk këndohet nga Marjol Rrapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marjol Rrapaj - Nene Me Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Marjol Rrapaj

Muzika & Orkestrimi:

Vani Rushiti

Komente

Asnjë Koment

06/03/2020

2020-03-06T16:00:11+00:00Refreni
Sa her te kam lenduar
Sa her kam ber gabime
Sa shum me ke duruar
Me fal o nena ime
Sa her te kam merzitur
E te kam sjell shqetesime
Kam qen femij i mitur
Me fal o nena ime

Dikur kam qen i vogel
Keshtu si ju femij
Lendoja nenen time
E lendoja pa kufij
Kam qen femij me teka
Me huqe te keqia
Ajo me kish dhen jeten
Dhe une nuk ja dija

Refreni
Sa her te kam lenduar
Sa her kam ber gabime
Sa shum me ke duruar
Me fal o nena ime
Sa her te kam merzitur
E te kam sjell shqetesime
Kam qen femij i mitur
Me fal o nena ime

Sa her humba nje rrug
Vec nena ma tregoj
Sa her kisha nevoj
Vec nena me ndihmoj
Me rriti me mundime
Dhe sot jam ky qe jam
Per te gjitha shqetesimet
Sot nene te them me fal


Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet