Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marjol Rrapaj - Djali I Myzeqese

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djali I Myzeqese".
3. Video është e këngës "Djali I Myzeqese", por nuk këndohet nga Marjol Rrapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marjol Rrapaj - Djali I Myzeqese  (Feat. Adi Gllava)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Marjol Rrapaj

Muzika & Orkestrimi:

Vani Rushiti

Komente

Asnjë Koment

27/08/2020

2020-08-27T16:00:12+00:00Zoti zerin ma dhuroj ndaj dhe nisa te kendoj ne gjith myzeqen do shkoj djem e vajza do martoj myzeqeja ty te ka ne te kemi si pasha te njohem qe kalama dhe te duam si vella.. REFRENI...

suku 1 e suku 2 drenovic e kutalli samatic e gorican ku behen dasmat me nam sa te kem duar dhe sy do kendoj gjithmon aty
Do kendoj gjer sa te vdes se jam djal I muzeqes

Myzeqeja mir priti me dha buk e me gostiti me dasmat e saj me rriti
Ndaj nga ju sme ndahet shpirti kush ka dasem te ka mar I ka shkuar jeta mbar myzeqen do ta bejm zjarr plot me dasma kte behar


Ky tekst u dërgua nga Kokosh avdiu
Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet