Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjol Rrapaj - Bem Baba Te Te Ngjaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Sa huqe qe ke mor djal
Dit per dite me thot kjo nene
Nuk i ke len gje babait
Qe nga koka der ne kembe

Cte bej un i shkreti
Huqet dot si ndaj
E thot gjithe mileti
Bem baba te te ngjaj

Mos e ki merak moj nene
Se kam ngjar edhe nga ty
Kam ne vena gjakun tend
Ndaj nje shpirt kemi te dy
Marjol Rrapaj
Publikimi: 06/05/2021
Muzika: Marjol Rrapaj
Orkestrimi: Mario Bregu
Klarinet. Alban Berati
Kitare. Besmir Shani
Teksti. Krenar Seiti
Video. Argis ProductionMarjol Rrapaj - Bem Baba Te Te Ngjaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bem Baba Te Te Ngjaj".
3. Video është e këngës "Bem Baba Te Te Ngjaj", por nuk këndohet nga Marjol Rrapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:


Komente 0