Marjona Metohu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Marjona Metohu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Marjona është lindur dhe rritur në Tiranë dhe studion Pedagogji Muzikore në Universitetin e Arteve. Më herët ajo ka qenë pjesëmarrëse edhe në kompeticione muzikore si "Gjeniu i Vogël 3" dhe "The Voice of Albania 2". Në vitin 2010, Marjona Metohu merr pjesë në Gjeniu I Vogel 3. Në vitin 2012, Marjona Metohu merr pjesë në The Voice Of Albania 2. Më datë 29 Korrik 2015, Marjona publikon videoklipin "Feel You", në bashkëpunim me Roy. Në N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Ina Torba

Sara Bulku

Lediana Matoshi

Arjeta Palushaj

Jenny Jonas

Enxhi Kulla

Armenda Gashi

Sara Kapo

Albana Zela

Tea Memeti


Tags: Marjona Metohu, Marjona

Krijo Një Kartolinë