Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marjust Lumci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Marjust Lumci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Në Dhjetor 2014, Marjust Lumci merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Tash Pa Ty". Më datë 18 Janar 2018, Marjust Lumci publikon videoklipin "Nusja Jone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Maringlen Linadi

Aldo Simoni

Leno

Albboy

Tidra

Denis Kraja

Ergys Shahu

Kelly

Bohemi

Blazer

Tags: Marjust Lumci


Komente mbi këtë artist