Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mark Gojani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Mark Gojani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Mark Gojani vjen nga nje familje ne vjeter muzikore nga baba vllai migjt e dajet. Më datë 4 Prill 2011, Mark Gojani publikon videoklipin "Nene Shqiptare". Më datë 27 Tetor 2012, Mark Gojani publikon videoklipin "Puthja E Pare". Më datë 22 Gusht 2016, Mark Gojani publikon videoklipin "Nera E Shqiptarit". Më datë 21 Tetor 2017, Mark Gojani publikon videoklipin "I Zoti Shpis". Më datë 15 Mars 2020, Mark Gojani publikon videoklipin "Fe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I ati i

Pranvera Gojanit

Komente

1 🔥Me Ju Krenohet Kombi

Burrat E Kombit


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Armend Shabani

Kujtim Ibrahimi

Ismet Aloshi

Rrufeja

Valon Rama

Eroll Murati

Drilon Berisha

Monny

Astrit Bejta

Toni

Tags: Mark Gojani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet