Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mark Marku - Da Si Htjela

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Da Si Htjela".
3. Video është e këngës "Da Si Htjela", por nuk këndohet nga Mark Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mark Marku - Da Si Htjela  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

03/01/2012

2012-01-03T10:43:07+00:00U pocetku bilo je ko na filmu sve
ti me voljela ja te volio
U pocetku bili smo kao vatre dvije
ti si gorjela a ja gorio

Bili smo par a sad prosla stvar
kao cvijece uvelo nikad vise mirisno

REF.
Da si htjela
nebo nam je moglo biti postelja,
bezbroj zvijezda bi nam sjalo
kao nikom nikada.

Da si htjela
zedne usne gdje bi
sreci bio kraj
al znaj vise nisam taj.

Ko te ceka nocu budan
drhti od tvog dodira,
kome ti ces biti zena
koja voli napola.

Sada idem pustit suzu
neka laze bar za kraj
al znaj vise nisam taj.

Sve si lazi secerom ti zacinila
da ti odolim nisam mogo ja
pustao sam korijene
gdje to netreba gdje se primala
samo prevara

Bili smo par a sad prosla stvar
kao cvijece uvelo nikad vise mirisno


Ky tekst u dërgua nga Arijan Shehu
Më Shumë Këngë Nga Mark Kastriot Marku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet