Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel Capo

Markel Capo
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: pop

Markel Capo është këngëtar. Më datë 9 Dhjetor 2017, Markel Capo publikon videoklipin "Si Une". Muzika e këngës u punua nga Eriona Rushiti, teksti u shkrua nga Eriona Rushiti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Enis Mullaj.

Më datë 2 Qershor 2019, Markel Capo publikon videoklipin "Shko". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Eriona Rushiti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0