Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel Goga - Ç'ishte Dashuria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne doren tende lash te dija
C'ishte dashuria
Aaaaa aaaaa

Te dhash gjdo gje qe kisha
Gjithmon me ty te ishja
Aaaaaaa aaaaaa

Po un si mund ta dija cishte dashuria
Kur ti sme dhe azgjee...
Po un pse duhet ta dija cishte kjo vetmija
Nuk me ka mbet azgje

2~Po sa larg duhet te jem per ty akoma mos te ndjej un prap me ty gjdo nat po flej

Ne doren tende lash te dija
C'ishte dashuria
Aaaaa aaaaa

Te dhash gjdo gje qe kisha
Gjithmon me ty te ishja
Aaaaaaa aaaaaa

Me tha zemra un ty te ndjeja
Me la ajo shum leht pa gjum
Duron dhe zemra goditjet tua
Duron ajo duron edhe me shum

Flasin ndjenjat kur kur ty te gjeta ty te djoja sdoja me shum ne vendin e ishte per ty

A sa larg duhet te hesh qe mos ta ndjej prezencen tende

Ne doren tende lash te dija
C'ishte dashuria
Aaaaa aaaaa

Te dhash gjdo gje qe kisha
Gjithmon me ty te ishja
Aaaaaaa aaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Denis mnerajMarkel Goga
Publikimi: 23/06/2020
Muzika: Markel Goga
Teksti: Markel Goga


Markel Goga - Ç'ishte Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'ishte Dashuria".
3. Video është e këngës "Ç'ishte Dashuria", por nuk këndohet nga Markel Goga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Markel Goga:


Komente 0