Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel Goga - E Dija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nisa me nje laps te shkruaj
Per nje histori qe ska mbaruar
Dua tju them une dua
Se ajo vajze e bukur eshte per mua
Aromen e nje lule ka u la la
Sa e mira eshte
Cdo femer qe kjo toke e mban
Lule jane. Pa to eshte e kote
Dhe une e dija
Qe nje dite do vije ne krahet e mija
Te na ndante te dy bashke vec perendia
Te doja me doje e dija E dija

Ty moj vajze per te kuptuar
Vetem nje shikim me ka mjaftuar
Me treguan syte e tua
Me treguan mua me treguan
Zemren asaj une sot ja mbaj
U la la
Sa e mira eshte

Cdo femer qe kjo toke e mban
Lule jane. Pa to eshte e kote
Dhe une e dija
Qe nje dite do vije ne krahet e mija
Te na ndante te dy bashke vec perendia
Te doja me doje e dija E dija

Dhe une e dija
Qe nje dite do tvije ne krahet e mija
Te na ndante te dy bashke vec perendia
Te doja me doje e dija E dija


Ky tekst u dërgua nga Iam kleidjaMarkel Goga
Publikimi: 24/11/2020
Muzika: Markel Goga
Teksti: Markel Goga


Markel Goga - E Dija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Dija".
3. Video është e këngës "E Dija", por nuk këndohet nga Markel Goga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Markel Goga:


Komente 0