Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel Goga - Barbi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Jo jo nuk deshi fati
Jo per te bukren barbi
Sot nga un je shum larg ti
Dot sta puthi ty ballin (2×)
Me nuk je ti.. me nuk je ti
Me nuk je. Me nuk je ti
Me nuk je.. o baby ti e din
Per tjeter nuk ma nin
Me ma mar zemren si ti asnje nuk pe din
O baby ti e din per tjeter nuk ma nin
Me ma mar zemren si ti asnje nuk pe din
Jo jo... u bem rendesia e tjereve
Dhe folen vec per ne..
Qellimi tyre ishte sot pa ty te fle..
Jo. Jo nuk deshi fati.
Jo. Per te bukren barbi
Sot mga un je shum larg ti
Dot sta puthi ty ballim (2×)
Shum kujtime i ke
Shum kujtime mi le
Dje permbi re sot djelli jo nuk po nxeh
Shum kujtime i ke
Shum kujtime mi le
Dje permbi re sot djelli jo nuk po nxeh
Per na dy na dy o zemer na dy na dy
Jetem ti tash e ke kry
Pa dashje mke lemdu mu
Dhe vet zoti vec ma fal ate qe du
Vec vdekjen...


Ky tekst u dërgua nga Anxhela HatjaMarkel Goga
Publikimi: 25/01/2021
Muzika: Markel Goga
Teksti: Markel Goga


Markel Goga - Barbi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Barbi".
3. Video është e këngës "Barbi", por nuk këndohet nga Markel Goga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Markel Goga:


Komente 0