Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel Goga - Na Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Bashk kena me kon
Na dy na dy
E di kena me kon
Na dy na dy
Nje nat te qet ajo m'del mu
Veshur me stilin model
Stilin model
Afrohet ajo me m'prek mu
Zemren teme me cel
Don me ma cel
Nese ti ke pare ajo s'thot jo
Nese ti s'ke pare ajo nuk do
Nese ti ja jep ajo vjen ngado
Jo nuk esht e leht por ti mos u mundo
Bashk kena me kon
Na dy na dy
E di kena me kon
Na dy na dy
Pran ca ke ti lali
Pran ca ke ti lal
Nje nat te nxeht ajo e dehur
Ka provokime dhe fjale
Nuk di me nal
Floket e saj i prekedhel un
E pa pi mall jam shum i gjall
Kur ty t'kam perball
Nese ti ke pare ajo s'thot jo
Nese ti s'ke pare ajo nuk do
Nese ti ja jep ajo vjen ngado
Jo nuk esht e leht por ti mos u mundo


Ky tekst u dërgua nga Anxhela HatjaMarkel Goga
Publikimi: 28/06/2021
Muzika: Markel Goga
Teksti: Markel Goga
Mix/Master: Xhesi Kanani


Markel Goga - Na Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Dy".
3. Video është e këngës "Na Dy", por nuk këndohet nga Markel Goga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Markel Goga:


Komente 0