Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel Goga - Inati Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ama ama zemren
Ama ama shpirtin
Mos e ler nje tjeter
Mos ma kthe kurrizin
Se te dua, se te dua pafund
Se po vuaj, se po vuaj shum

Me mua te ka zen inati
Pse nuk thua "ky ishte fati"
E di qe te kapur inati
Te lutem zemer, qetsohu pak ti
Jo, jo s'ka per te mbaruar
Jo, jo s'kam per tu dorzuar
Ky zeri po me del si i trishtuar
Se u ben dit edhe muaj

Ti moj e bukur
Duaje fatin
A do mundohesh
Ti tha e te sha pin

Se te dua, se te dua pafund
Se po vuaj, se po vuaj shum

Me mua te ka zen inati
Pse nuk thua "ky ishte fati"
E di qe te kapur inati
Te lutem zemer, qetsohu pak ti
Jo, jo s'ka per te mbaruar
Jo, jo s'kam per tu dorzuar
Ky zeri po me del si i trishtuar
Se u ben dit edhe muaj


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Markel Goga
Publikimi: 27/05/2022
Muzika: Markel Goga
Teksti: Markel Goga
Produksioni: Fatjon Miftaraj
Video Produksioni: Valon Aziri


Markel Goga - Inati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inati".
3. Video është e këngës "Inati", por nuk këndohet nga Markel Goga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Markel Goga:


Komente 0