Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Markelian Zaka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.1 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Markelian Zaka është një këngëtar i njohur. Në Prill 2005, Markelian Zaka merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Dashuri E Varrosur". Në vitin 2005, Markelian Zaka publikon albumin "Breng' E Lene Nje Det Pas"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareBreng' E Lene Nje Det Pas (2005)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Badshipi

Juli

Sejdi Sejdiu

Erkan Kumanova

Anes Haxhaj

Big-K

L.O.R.D

Rapp Dogg

Alfred Habibi

Elmirand Kryeziu

Tags: Markelian Zaka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet