Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markelian Zaka & Xhejsi Jorgaqi - Vella I Dashur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

vellau i dashur ec perpara ti gjithmon
t,rrish ne gjum armiku ket e deshiron [2 her]

kerko mikun kudo qe ne bot e ke
pa medyshje do ta gjesh ate ne fe[2her]

formo veten dhe familje te shendosh
nese do ne jet gjithmon te perparosh[2her]

t,mbrosh islamin t,mbrosh atdheun farz e ke
vellau i dashur kesaj fjale ti veni re [2her]

dallo mikun prej armikut vellau im
pa dyshim ti e ke kete obligim[2her]

njeren dor shtrije per paqe ti nket jet
tjetren grusht tregoj armikut te vertet[2her]

ndimoj zot te shkelurit ne ket
i meshirshem vetem ti je i madhi zot[2her]


Ky tekst u dërgua nga Edijan


Nuk kemi video për këtë këngë.
Markelian Zaka & Xhejsi Jorgaqi - Vella I Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vella I Dashur".
3. Video është e këngës "Vella I Dashur", por nuk këndohet nga Markelian Zaka & Xhejsi Jorgaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Markelian Zaka:


Komente 0