Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marko Strazimiri & Imbro - Leyla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leyla".
3. Video është e këngës "Leyla", por nuk këndohet nga Marko Strazimiri & Imbro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marko Strazimiri & Imbro - Leyla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Muzika:

Adrian Hila

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Festivali I 57-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Imbro Manaj

01/12/2018

2018-11-30T23:00:00+00:00Lejla do ta veshe si kukull
Do mbaje taka per tu dukur
Katermbedhjete, ajo pa faj
Ajo
Do ta mbaje

I la shoqet Lejla
Per ninullat Lejla
Do te rritet Lejla
Bashke me foshnjen Lejla
Zemra rreh per zemren Lejla
Enderr dashurie Lejla
Nina-nana Lejla
Kenga jote Lejla

Pa petale neper floke
Fjale qe hidhen
Shkel ne toke
Si nje peme
Gjethen do mbaje
Lejla s'ka me kohe te qaje
Lejla s'ka me kohe te qaje


Më Shumë Këngë Nga Marko Strazimiri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet