Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Marlen Qelia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Marlen Qelia është një këngëtar i njohur. Më datë 6 Shkurt 2014, Marlen Qelia & Agron Hoxha publikojnë videoklipin "Me Ka Mare Malli Shume Per Loken". Më datë 15 Nëntor 2014, Marlen Qelia publikon videoklipin "Nostalgjia". Më datë 4 Prill 2017, Marlen Qelia publikon videoklipin "Kenga Ime". Më datë 12 Tetor 2019, Marlen Qelia publikon videoklipin "Kengen S'e Ndali"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Behar Lekaj

Tini (Vlorentin Vladi)

Bajram Asllani

Shkelzen Shpenadija

Admir Prekaj

Claudio La Regina

Dritan Bajraktari

Hysen Smajli

Hysni Zeqiri

Ergin Brahimi

Tags: Marlen Qelia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet