Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maroon 5 - Not Falling Apart Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hold on
Hold on
We're on
Our way

I'm not falling apart

Hold on
Hold on
We're on
Our way

I'm not falling apart

I dont mind
Falling in the water
No one ever notices me
I lay under the waves
I dont mind
Falling in the water
No one ever notices me
I lay under the waves

I'm not falling apart
Not falling apart
Not falling apart
Not falling apart
Not falling apartNuk kemi video për këtë këngë.


Maroon 5
Publikimi: 01/01/2007


Maroon 5 - Not Falling Apart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Not Falling Apart".
3. Video është e këngës "Not Falling Apart", por nuk këndohet nga Maroon 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maroon 5:


Komente 0