Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maroon 5 - Secret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Watch the sunrise
say your goodbyes
off we go
some conversation
no contemplation
hit the road

car overheats
jump out of my seat
on the side of the highway baby
our road is long
your hold is strong
please don't ever let go oh no

i know i don't know you
but i want you so bad
everyone has a secret
but can they keep it
oh no they can't

i'm driving fast now
don't think i know how to go slow
ah, where you at now
i feel around
there you are

cool these engines
calm these jets
i ask you how hot can it get
and as you wipe off beads of sweat
slowly you say "I'm not there yet"

i know i don't know you
but i want you so bad
everyone has a secret
ah, can they keep it
oh no they can'tNuk kemi video për këtë këngë.


Maroon 5
Publikimi: 01/01/2007


Maroon 5 - Secret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Secret".
3. Video është e këngës "Secret", por nuk këndohet nga Maroon 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maroon 5:


Komente 0