Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maroon 5 - Soap Disco Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


The crowd was getting old
the disco’s back or so i’m told
but we’ve got nothing here
except a tired set of ears and we say

Hey mama, i’m something
check it out, see what it’s all about
cos this is soap disco, so charming
see the floor from a cleaner point of view

The children had the time
to overthrow the slime
the superchildren said they could see

Bright lights and clean colors
check it out, see what it’s all about
cos this is soap disco, so charming
see the floor from a cleaner point of view

Bright lights and clean colors
check it out, see what it’s all about
cos this is soap disco, so charmingNuk kemi video për këtë këngë.


Maroon 5
Publikimi: 01/01/2007


Maroon 5 - Soap Disco
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Soap Disco".
3. Video është e këngës "Soap Disco", por nuk këndohet nga Maroon 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maroon 5:


Komente 0