Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maroon 5 - The Way You Look Tonight Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Cover Frank Sinatra)

Some day when Im awfully low
When the world is cold
I will feel a glow just thinking of you...
And the way you look tonight.

Yes youre lovely with your smile so warm
And your cheeks so soft
There is nothing for me but to love you
And the way you look tonight.

With each word your tenderness grows
Tearing my fear apart...
And that laugh that wrinkles your nose
It touches my foolish heart.

Lovely ... never ever change.
Keep that breathless charm.
Wont you please arrange it ?
cause I love you ... just the way you look tonight.

Mm mm mm mm
Just the way you look to-night.
Maroon 5
Publikimi: 28/07/2009


Maroon 5 - The Way You Look Tonight
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Way You Look Tonight".
3. Video është e këngës "The Way You Look Tonight", por nuk këndohet nga Maroon 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maroon 5:


Komente 0