Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
BIOGRAFIA: Marsi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Janar 2020, Mars publikon videoklipin "La Casa De Papel". Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, i cili është frymëzuar nga seriali televiziv me të njëjtin emër. Producenti i shumë hiteve, Nurteel, qëndron prapa këtij projekti muzikor, ndërsa tekstin e kanë shkruar Mars dhe Ghulo. Xhirimi i videoklipit është bërë me regji të Jur Agushiy dhe Aldo Markut, ndërsa për koreografinë është kujdesur Ari Metani. “E falënderoj përzemërsisht eki...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

16
13
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Out Lawz-E

Trina (Rap)

Dori (Rap)

BOXi

Manii

Morph

Lil Linda

Sarah

Eir

Snovv

Tags: Mars, Marsi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet