Marsi
Marsi
Marsi
  • Vendlindja:
  •  Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Marsi është këngëtare. Mars, (e lindur në Shqipëri dhe e rritur në Greqi), ajo kthehet dhe vendos të vazhdojë karrierën e saj në Shqipëri. Mars eshte nje mixing e pop, rapper dhe R&B. Mars ne 2020 zgjodhi te bashkepunoj me producentin BO Beatz një nga prodhuesit më të mirë në Shqipëri. Pas projektit të parë Mars nënshkroi kontratë me BO Beatz dhe label e tij Shaketheroomrecords®️

Më datë 7 Janar 2020, Mars publikon videoklipin "La Casa De Papel". Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, i cili është frymëzuar nga seriali televiziv me të njëjtin emër. Producenti i shumë hiteve, Nurteel, qëndron prapa këtij projekti muzikor, ndërsa tekstin e kanë shkruar Mars dhe Ghulo. Xhirimi i videoklipit është bërë me regji të Jur Agushiy dhe Aldo Markut, ndërsa për koreografinë është kujdesur Ari Metani. “E falënderoj përzemërsisht ekipin për punën e palodhshme dhe të pakursyer”, ka shkruar Mars në një postim në Instagram.

Më datë 4 Korrik 2020, Mars publikon videoklipin "M'ke Harru", në bashkëpunim me Çiljetën. Teksti i këngës u shkrua nga Marsi & Petro Xhori. Videoklipi u prodhua nga kompania Pro Video.

Më datë 3 Tetor 2020, Marsi publikon videoklipin "Yallah". Teksti i këngës u shkrua nga Marsi, Petro Xhori & Gent Fatali.

Më datë 19 Mars 2021, Marsi publikon videoklipin "C'est La Vie". Teksti i këngës u shkrua nga Marsi, Petro Xhori & Anxhelo Koci.

Më datë 22 Prill 2022, Marsi publikon videoklipin "1 Nate".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 2