Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mars - M'ke Harru

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ke Harru".
3. Video është e këngës "M'ke Harru", por nuk këndohet nga Mars.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mars - M'ke Harru  (Feat. Çiljeta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Teksti:

Marsi

Teksti:

Petro Xhori

Video Produksioni:

Pro Video

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Çiljeta

04/07/2020

2020-07-04T17:00:10+00:00A po meno per mu?
A mke harru?

Mthirre po s'fola
Bllok ta bona
Faje mbi faje
E prap do akoma?

Ne tdy u pershtatem?
Z’bon uji me flaken
Menimet e kqija
Si po fle naten?
Boy you just f**ked up
Lidhjen qe patem

N’Rrug
Spllifin e dhezi me hup
Menimet e kqija mi zhduk
Fjalet po vrasin si plumb
E veç ti po gjun ‼️
...
Lotin n’sy ma ke lon
Zemer a ke?
Si munesh me m’vra
Kur me ke dasht deri dje
Lulet u than edhe shpirti u tret
Ndjenja e vertet
Thjesht kujtim ka me mbet ‼️

Je ti uji n'sahar
Jemi bashk dhe pse te ndar
Je ti dashni pa fjal
M’ke vra,pastaj mke n'gjall

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Marsi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet