Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsel Ademi - Zemra Flet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hej miqt e mij
po ju tregoj nje histori
historin e zemres qe deshti pa kufij
falni lotet e mij se me mungon pa fund tani
nuk ma lan te flas o miqt e mij

e ke dit kur do tmungoj
edhe ti mua njesoj
kur ska faj kuptim nuk ka
kur na jem nda

mos ma ndal muziken naten dhe diten
le te pihem perjet
mos ma ndalo goten
perzi me lotet
zemra vujtun po flet
(2x)

a ka kuptim te jetoj me nje kujtim
jo nuk esht e drejt
ti ma bone me qellim

a ka sherim nuk e di per dashurin
se ti ike larg ne rrug pa kthim

e ke dit kur do tmungoj
edhe ti mua njesoj
kur ska faj kuptim nuk ka
kur na jem nda

mos ma ndal muziken naten dhe diten
le te pihem perjet
mos ma ndalo goten
perzi me lotet
zemra vujtun po flet
(2x)


Ky tekst u dërgua nga EFprod.Marsel Ademi
Publikimi: 02/01/2020
Muzika: Marsel Ademi
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Sokol Koçi & Mikel Elmazi
Video Produksioni: Frame Company Albania


Marsel Ademi - Zemra Flet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Flet".
3. Video është e këngës "Zemra Flet", por nuk këndohet nga Marsel Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsel Ademi:


Komente 0