Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Çibukaj - Ndjenje Pa Kohe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  28

Orët kalojnë
hijen në dorë, bardhë e zi shikoj
ti fotogrofinë në sytë e mi jeton
Qyteti që nga larg drita më nuk ka
U shuan ngadalë
Kenga që po fryn të pëshperit ajo
pa melodi, pa fjalë.

REFRENI:
Larg teje kërkova
në çdo shikim kishte vetmi.
Botës mohova
një ndjenjë pa kohë, pa shi.
Nga vetja largova një krenari
një dritë për shpirtin tim
dhe prapë ëndërroj

Oret kalojnë
stinët që shkuan ngjyrat kthejnë
ti fotografinë nga sytë e mi rrëmben.
Qyteti që nga larg drita më nuk ka
U shuan ngadalë
Kenga që po fryn të pëshperit ajo
pa melodi, pa fjalë.

REFRENI:
Larg teje kërkova
në çdo shikim kishte vetmi.
Botës mohova
një ndjenjë pa kohë, pa shi.
Nga vetja largova një krenari
një dritë për shpirtin tim
dhe prapë ëndërroj

orët kalojnë
hap krahët provoj
dhe prapë ëndërroj
(dhe prapë ëndërroj)
(dhe prapë ëndërroj)
(dhe prapë ëndërroj)
(dhe prapë ëndërroj)
(dhe prapë ëndërroj)
dhe prapë ëndërroj
(dhe prapë ëndërroj)
kujtimet kalojnë
(dhe prapë ëndërroj)
hap krahët provoj
(dhe prapë ëndërroj)
ëndërroj...
(dhe prapë ëndërroj)
dhe prapë ëndërroj
kujtimet kalojnë
hap krahët provoj
(dhe prapë ëndërroj)
ëndërroj ëndërroj


Marsela Çibukaj - Ndjenje Pa Kohe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjenje Pa Kohe".
3. Video është e këngës "Ndjenje Pa Kohe", por nuk këndohet nga Marsela Çibukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsela Çibukaj:


Komente 1