Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Çibukaj - S'muj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Po po po une jam nga ato
Po po po t'hy n'mend e s'dal me
Po po po gabove ike pranove
dhe Sot ja ku je

Po po po tani ti po m'don
Po po po se dje me t'miren e le per ate
Po po po gabove ike m'harrove
dhe Sot ja ku je

Ref...
S'po muj dot jo me nuk po muj dot
Shuj se s'po ma nin s'po ma nin
Jo jo s'muj dot jo me jo me s'po muj dot
Ik se s'po ma nin fort, ty sot pas te le

Po po po une jam nga ato
Po po po t'hy n'mend e s'dal me
Po po po gabove ike m'harrove
dhe Sot ja ku je

Po po po une jam nga ato
Po po po se dje me t'miren e le per ate
Po po po gabove ike m'harrove
dhe Sot prape ketu je

Ref...x2
S'po muj dot jo me nuk po muj dot
Shuj se s'po ma nin s'po ma nin
Jo jo s'muj dot jo me jo me s'po muj dot
Ik se s'po ma nin fort ty sot pas te le


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiMarsela Çibukaj
Publikimi: 27/12/2014
Festivali: Festivali i 53-të Në RTSH
Muzika: Olsa Toqi
Orkestrimi: Olsa Toqi
Teksti: Gert Druga


Marsela Çibukaj - S'muj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'muj".
3. Video është e këngës "S'muj", por nuk këndohet nga Marsela Çibukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsela Çibukaj:


Komente 0