Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Elezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Marsela Elezi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Nëntor 2017, B2N publikon videoklipin "Ne Zemer", në bashkëpunim me Marsela. Muzika e këngës u punua nga vetë B2N, teksti u shkrua nga vetë B2N....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fabjana Hoxha Oxa

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Jola

Vivian Kokeri

Marigona Vitia

Ervisa

Florida Dushku

Lily N

Samira

Tags: Marsela Elezi, Marsela, Marsi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet