Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marseli - Diamant Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti je si diamant
Po me cmend cdo nate
Nuk me le rehat

Dridhe ti Dridhe
Bukur po kercen
Luje ti luje
Yll po shkelqen
Toka dridhet ti
Kur kalon
Marseli venin per ty e shkaterron. 2x

Ti je si diamant
Po me cmend cdo nat
Nuk me len rehat
Afrohu ma ngat. 2x

Ej syni syni
Ti po me ngacmon
Tune tune
Shum po me terbon
Je si bomba
Shperthen cdo moment
Ti je shum hot
Zemer po me cmend. 2x

Refreni 4x


Ky tekst u dërgua nga ArtistiMarseli
Publikimi: 06/02/2020
Teksti: Aldi Loca
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: TheDirectorEXH


Marseli - Diamant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diamant".
3. Video është e këngës "Diamant", por nuk këndohet nga Marseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marseli:


Komente 0