Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsi - Mashalla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Hajde hajde shpie madhe
Po festojm me këngë e valle 2x
Dasëm na po bojna
Vllaun sot po e martojna 2x

Ref:
Mashallah,mashallah
Po vjen nusja mashallah
Ma e mira nusja jonë
Sikur hana po ndriçon 2x

Hajde me det pahe tupana
Lum po bon baba e nana 2x
Hajde po hijeshoet shpia
Boni lum e ju moj bija 2x

Ref:
Mashallah,mashallah
Po vjen nusja mashallah
Ma e mira nusja jonë
Sikur hana po ndriçon 2x

Ky tekst u dërgua nga  Landi15439


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 04/07/2015


Më Shumë Këngë Nga Marsela Dushi (Marsi):


Komente 0


Marsi - Mashalla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashalla".
3. Video është e këngës "Mashalla", por nuk këndohet nga Marsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.