Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marsida Saraçi - Vetem S'jemi Ne Bote

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem S'jemi Ne Bote".
3. Video është e këngës "Vetem S'jemi Ne Bote", por nuk këndohet nga Marsida Saraçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marsida Saraçi - Vetem S'jemi Ne Bote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Arben Duka

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

23/12/2010

2010-12-23T14:04:54+00:00Vetem s'jemi ne bote

Sa i madh eshte ky det,
madheshtine e humbet,
kur ti je aty.

Asnjeri s'e kupton,
kush me shume dashuron,
deti apo ti.

Cdo dite zemra me thote
"Sa e vogel kjo bote,
do te ish pa ty"
Ndryshe muaj e stine,
ndryshe ditet qe vijne,
pa ty c'ta beja une rinine?

Vetem s'jemi ne bote
vetem s'jemi te plote Vetem nuk bejme dot ne kete jete.
Ti me fal dashuri,
ti me fal lumturi,
ti me ben njeri te vertete.

Po t'mos jesh ti ne kete jete,
endrra s'behet realitet.
Dashuria jo s'do te ishte e vertete.


Më Shumë Këngë Nga Marsida Saraçi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet