Më mbaj mend (për 1 muaj)

Martin Pano - Isabel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Shpirt per ty mreh zemra
ndjenjat sot per ty me jan perzi
Tgjith m'thon po cmendna
ku do qe une jam mendja te ti

nga ke ardhur jo se di
kaq e bukur si asnji
je ti je ti.
po ma zbut mu zemren
syt e tua plot dashni
si kam pa une te asnji
e di e di
dy si ty nuk gjen

Isabel, ma ke vjedh gjumin e nates Isabel
je parajs e pa zbuluar Isabel
ma ke vjedh gjumin e nates Isabel
zemren time ke ne duar ti e ke

Dhe kur rruget i shkel ti
Vec nga ty t'gjith shikojn
Jam xheloz per ty hej ti
You're my special little lady
Le ti ikim qytetit
Pa i ven lokacion
E te dy kur bashk jemi
Girl you now im so crazy

Isabel, ma ke vjedh gjumin e nates Isabel
je parajs e pa zbuluar Isabel
ma ke vjedh gjumin e nates Isabel
zemren time ke ne duar ti e ke

nga ke ardhur jo se di
kaq e bukur si asnji
je ti je ti.
po ma zbut mu zemren
syt e tua plot dashni
si kam pa une te asnji
e di e di
dy si ty nuk gjen

Isabel, ma ke vjedh gjumin e nates Isabel
je parajs e pa zbuluar Isabel
ma ke vjedh gjumin e nates Isabel
zemren time ke ne duar ti e ke
Martin Pano
Publikimi: 17/09/2023
Muzika: Alban Kondi & Fabian Basha
Teksti: Alban Kondi & Martin Pano
Orkestrimi: Alban Kondi & Fabian Basha
Produksioni: Alban Kondi & Fabian Basha
Video Produksioni: Koart Production
Directed: Elvin Minaj
Dop: Kevi Brame, Enis Çela
Photographer: Dionis Ferizi
Makeup: Nina Myftari
Isabel: Edona ZullufiMartin Pano - Isabel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isabel".
3. Video është e këngës "Isabel", por nuk këndohet nga Martin Pano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Martin Pano:


Komente 0