Më mbaj mend (për 1 muaj)

Masar Sinani - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Me fal,me fal,nese ty te kam shar,per kete ne hestje kam qar, me fal, nese dua kurr ste thash me lot vegimin un e pash nese nga tiii jem larguar kur ti ishe dashuruar nese nga ti jem larguar kur ti ishe dashuruar.

Me fal me fal nuk kam tjeter fjal kujtime e nzemer te mbaj me fal nese ben kurr i lumtur i lumtur nket jet nuk isha nese nga ti jem larguar kur ti ishe dashuruar nese nga tiii jem larguar kur ti ishe dashuruar .

Me fal me fal nese ty tkam shar per kete ne heshtje kam qar ne heshtje kam qar
nese nga ti jam larguar kur ti ishe dashuruar nese nga ti jem larguar kur ti ishe dashuruarnese nga tiiii jem larguar kur ti ishe dashuruar nese nga tiii jem larguar kur ti ishe dashuruar


Ky tekst u dërgua nga  besir

Masar Sinani - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Masar Sinani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Masar Sinani:


Komente 0