Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Maskat-G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Maskat-G është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Korrik 2016, Maskat-G publikojnë videoklipin "Kena Lind Per Luft"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Treshat

Tingujt E Zemres

Eklips Family

Master D

Zineflw

Arm

JT

North Side

RealGangsta

Double-G


Tags: Maskat-G, Maskat G

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet