Më mbaj mend (për 1 muaj)

Massive Production

Massive Production
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Massive Production është grup autorësh dhe muzikantësh i njohur. Massive Production është një studio e re, e hapur së fundmi nga producentët shumë të njohur Granit Gashi, Jetmir Agaj & Nurteel Morina.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0