Më mbaj mend (për 1 muaj)


Master Bass & 25% - Night Game
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Night Game".
3. Video është e këngës "Night Game", por nuk këndohet nga Master Bass & 25%.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Master Bass & 25% - Night Game Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2010

Komente

Asnjë Koment

06/11/2010

2010-11-06T22:22:03+01:00Ye ye ye ye ye yeah 25% wow west side Master Bass you now im a ..... comeon uuuuiii
put em up like that put em up like this put your hands up like that put your hands up like this put your hands up
2x
Im in the club now thats for sound (hey)
im never down now thats for sound (come on)
i wana shake it now thats for sound (ej)
money in the bitches now thats for sound (heyyy)

Shife anej (wher) shife dhe ktej (wher) tana ok
lets do that bass
spo mvjen nepermen(cone on) me pa se qa a ky ven
dera asht e madhe po kam frik se nuk po mxen
hallesamani baby sa tdush ti veq hapi syt e shife najnjanin jo e nuk asht asni
ku sonte ska qetsi(uuuiiii) mos meno as shpi
harroji tana letrat shtroje merr naj gja me pi
un ti shoku jem thirri edhe shoqeve
neser tvje zor dalim edhe qosheve
me mu rri e qet me zor skam me tprek
nese merr naj pije shtrejt ti paguje vet
ej ej na ban 1 foto ashtu ska si ne
e di e di e kuptoj ska si ne
haa hajde bashk trrim nejshem maje mos ba kshtu se dukna deshem

2x
Im in the club now thats for sound hey
im never down now thats for sound come on
i wana shake it now thats for sound ej
money in the bitches now thats for sound heyyy

Master bass
pesh i qoj krejt ndor kam edhe mikrofonin
krejt diftoj qoj durt nalt clubin e kena tonin
atmosferen ke nxe zemer se per ty ktu ka jepi vetit .... e per mu ktu

25%
Niggas wona smoking now
joking now ka termetin house bounce
hajde ktu se vetem ti paske stil
vetem ti mqetson si qaj kamomil
pa politik me muzik deri neser nmjes
bashk deri von sonte nuk kam stres

Master bass
24 ore non stop e kam aktimin sonte smajm kerken me hater sdi ku kam synimin
heret ja filloj e von e mylli nejen
vetem midis mramje mjesin zbardhe femen

2x
Im in the club now thats (uuiii) for sound hey
im never down now thats for sound come on
i wana shake it now thats for sound ej
money in the bitches (uuiii) now thats for sound heyyy


Ky tekst u dërgua nga Lezharapcity
Më Shumë Këngë Nga Master Bass:


Komente mbi këtë këngë