Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Master Bass - Shake It Up  (Feat. Flori)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shake It Up" kënduar nga Master Bass.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Master Bass i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Alboos - Shake It Up

aLboos :
kur na jena nclub ska njeri qe na nal
kur na thojna jasht krejt kan me dal
shut up as 1 fjal pi goje mos e qit
baby hands up edhe me trup livrit
sa shum je ka mpelqen qashtu kur pe dridh
kur pi qon kto permas e te un je tu sill
a po vjen dalum bashk se shum po ma qon
kur pi dridh kto permas kejt pom tranon
qyre sa mir tangat po trrin
botht ti ndreqin djemt te ti vin
bohen qe spo tshohin se jon me ni tjeter tavolin
kur po dilni kejt jasht t'thojn vet e kom shpin
ata dojn me tshti nfore e ti kishe spo ja jep
po du me tnxon une se e di bjen ngrep
jom fullirant kur o puna me trrejt
tjetri o qyqan un me to sjom i njejt

wolf MC aLboos
shake it up babybaby shake it up
i came back to youbaby in the club
i know you love meand you like me
baby come to mecause im free

wolf MC :
garant je ka e lyp qe un vi ta dho
dedikim per ty zemer merre edhe ngo
mos um thuj mu jo se ta ngjes me zor
per mu thjesht 1 porno per ty film horor
tu bona si hija jot dej tash punen tem e kry
tani ti dashurohesh e un thom sjom per ty
kejt esenca osht ti nrrajt mu me ma thy
thobt e qume belin e holl tkaltert ata sy
saher del nqytet kejt djemt po bojn wow
kejt bisht mas teje njoni thot une e nxo
kur o puna per veper ti pergjigj'je si jep
aj livdohet te shokt thot un e shtina ngrep
a po vjen a spo vjen hajde dalim na 2 jasht
masi te kry punen po vin kejt dostat bashk
i came back to you bitchand you suck my dick
i never love you cause im very sick

wolf MC aLboos
shake it up babybaby shake it up
i came back to youbaby in the club
i know you love meand you like me
baby come to mecause im free

aLboos
shake it up babybaby shake it up
hajde dalum na 2 jasht masnej kthemi nclub
se shum pom pelqen nashta don tripa tjer
mfal smuj me t'dasht se pasna ma shum vler
nfillim une trrej masnej tkallxoj
t'thom je ma e mira e veq per ty menoj
zemer e ki gabim nese menon me mu dashni
ti hajde e shko kur dush amo pa rezerva srri

wolf MC
mfal qe po t'thom falje pi qefit tkerkoj
ski nevoj mu qudit nese me tjetren tndrroj
qeshtu jom msu pi mene smun me ma hek
femna shum i du naten veq mi prek
se shum um pelqejn ato qe permas i kan tqume
veshen shum sexy e jon pak tlazdrume
a je ti qashtu zemer un jom tu tvet
mos ja nis mem dasht se tu kajt mun me met

wolf MC aLboos
shake it up babybaby shake it up
i came back to youbaby in the club
i know you love meand you like me
baby come to mecause im free

Pitbull - Shake It Up

Baby you aint got to front (front, front)
Shorty cuz I want you
Baby you aint got to front (front, front)
Shorty cuz I want you
Baby you aint got to front if you look for me
Baby you aint got to front if you look for me
Shorty cuz I want you

[Chorus]
Baby you aint got to front if you look for me
All you gotta do is believe me
Shorty cuz I want you
I wanna show you ooh shake it up
Baby you aint got to front if you look for me
All you gotta do is believe me
Shorty cuz I want you
I wanna show you ooh shake it up

Ima tell you my thoughts mami then you can tell me what you think
We can discuss everything you wanna do baby over these drinks
U can tell me how you want it 4-5 it you can tell me how you like it
Im mr however you want it, baby just j-j-j-j-jump on it
I aint here to sell you dreams or paint you some pretty pictures
I just wanna get in those jeans and just like a robbery lick u
Baby you got me feelin crazy donÂ’t worry bout these haters
Wait up wait up I got room keys come see me later
We can fulfill fantasies so call ur girls
DonÂ’t be mad at me excuse me baby im freaky girl
Suga check this out this gonna be a night to remember
I can tell by the way you shake it all now

[chorus]

Now im feelin a little whoozy its like the rooms spinnin and movin
I feel her body next to mine im so f*cked up its like im blind
All I fell is her throwin her back and im lovin that
Im so caught up in the moment aint no holdin back never that
Mammi aint on “e” but I got her eyes rollin back
Mammi you sole on me let me show you how to play with that
Now please let me show you a freaks technique
I know that ur a freak just discreet
Suga check this out this gonna be a night to remember
I can tell by the way you shake it all

[Chorus]
Më Shumë Këngë Nga Master Bass:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet