Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Master D - Kuq E Zi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kuq E Zi".
3. Video është e këngës "Kuq E Zi", por nuk këndohet nga Master D.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Master D - Kuq E Zi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

27/11/2012

2012-11-27T10:43:42+00:00ni dit erdh dosti jem mem vizitu mrenda
tha mos u dorzo gjak shqiptari ke ne vena
thash mos ta nin se ala nuk jam rrzuu
edhe pse kta ktu mrena po dojn mem detyru

jam pas ardhsi skenderbeut kshtu qe le ta din krejt
na e qojm fjalen nvend edhe besen e majm njejt
jemi burat e fjales edhe burrat me trrimni
jo si kta qe ne luft po qe qojn pushk ngra e fmij

kem flamurin kuq e zi shqipe me 2 krena
gjaku jem osht kuq e zi qe po rrjedh neper vena
une shoh kuq e zi. e veproj kuq e zi
per kto troje tshqiptaris un luftoj kuq e zi

se shqiptari durron shum po jo me prek nflamur
ala kush nuk ka mujt qe ket komb me mbajt ndur
jemi tfort e tbashkum 1 fis e ni gjak
kta mundohen me na nda ama kta per ne jan pak.
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Besa e shqiptarit betohet nflamur
besen qe kem dhon nuk e thejna kur
kuq e zi o trima po thret ilirida
sa shum kam luftu e ket dit e prita
--------------------------------------------------------


Ky tekst u dërgua nga Vesa
Më Shumë Këngë Nga Master D:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet