Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master D - Ausllanda (Feat. Don Cajana)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ausllanderat lelelele
ausllanderat opaaa
Ausllanderat lelelele
ausllanderat opaaa

dola ni dit me ker neper qytet
kuuu qa me pa, haj me dert
qdo fraer fraeric tuj fol gjermanisht
harova se ku gjendem un, momentalisht

Fikt dich, e ngjova njo tu thone
ik lem rahat se sjam e asaj ane,
e ti qike babit zvicrank mos u shit,
mos haro se baba jot e ka emrin SHEFQET

PA OFENDIME BOJNA VEQ SHAKA,
femrat ma tmira si treja dhe plaka
ejj zemer shih si tshkon fundi,
mo haro se rrenjet i ke [prej katundi

WWAWW
bojna skandal, folim real
menime nkry hiq, pa u ndal
e kta COOLERN full floket ngellen
kur shkojn atje ARBAJTE BAUSCHTELLEN

Ausllanderat lelelele
ausllanderat opaaa

Ausllanderat lelelele
ausllanderat opaaa

Ciao bella ejj ku je tu shku
nkrug me bmw 20" felge i kam vnu,
cabrioolet 320 wooferat mbas ngepek,

Kuferat me Autobus se ngacin maskat,
dal nkrug neper sheher femra tforta paska
guzhba e madhe 30 min 1 krug,
memzi gjejm parking per me honger buk.

ja nisin dasmat vlon tallavaja
banket i madh, nxihet havaja
jan ba krejt katila me 9" nbrez
krejt qa me pa me bmw e mercedes

QUE CAZZO GUARDI VOI UNA PHOTO?
--------------------- una e roto
lee se u bona alis ausllanda,
harova shqipen tu pas pun me franga

Ausllanderat lelelele
ausllanderat opaaa

Ausllanderat lelelele
ausllanderat opaaa

Ausllanderat lelelele
ausllanderat opaaa

Ausllanderat lelelele
ausllanderat opaaa


Ky tekst u dërgua nga Mesi Tba


Nuk kemi video për këtë këngë.


Master D
Publikimi: 11/01/2013


Master D - Ausllanda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ausllanda".
3. Video është e këngës "Ausllanda", por nuk këndohet nga Master D.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master D:


Komente 0